בגדי ים

אנחנו לגמרי מבינות את החשש, אבל חשוב שתדעי - בגדי הים שלנו מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת הסופגת דם ודוחה מים, הבד המעוצב והשכבה
הסופגת שלנו פועלות יחד כדי להבטיח הגנה אפקטיבית ללא נזילות כך שבהחלט תוכלי ללכת לבריכה או לים בלי לדאוג!

צידו החיצוני של בגד הים עשוי חומר דוחה מים המונע מעבר של מים מהצד החיצוני אל אזור הספיגה וכך הם אינם נספגים בו. לעומת זאת, אזור הספיגה שצמוד לגוף יספוג את הדם הווסתי ויספק לך הגנה.

לבגדי הים של alix טכנולוגיית ספיגה חדשנית המורכבת מארבע שכבות כשלכל שכבה תפקיד חשוב: האחת מנדפת את הלחות ומייבשת את הנוזל, השנייה נועלת את הריחות ומונעת ריח רע, השלישית סופר סופגת והרביעית נועלת את הנוזל ומונעת דליפות. שילוב כל השכבות יחד מעניקה הגנה אולטימטיבית.

בגדי הים שלנו יספקו לך הגנה בתוך המים וגם מחוצה להם, כך שאם תרצי להיכנס למים ואחר כך לשבת או להסתובב מחוצה להם אין כל בעיה.

לבגדי הים של alix רמות ספיגה בינונית (2 טיפות) וגבוהה (3 טיפות) לכן הם מתאימים לימים בהם הדימום הוא קל עד בינוני, בימים בהם הדימום הוא כבד ניתן לשלב את בגדי הים כגיבוי לאמצעי הגנה פנימיים, כגון: טמפון, גביעונית או דיסק.

בגלל שלבגדי הים שכבה נוספת של אזור הספיגה תהיה להם תחושה מעט שונה מבגד הים הרגיל שלך, חשוב לציין שאותה השכבה דקה מאוד לכן תשמור על מראה טבעי ותעניק תחושה נעימה.

בגדי הים שלנו אינם מכילים כלל חומרים מן החי, כולל צמר או משי, ולכן הינם טבעוניים.

לאחר שווידאת שבגד הים יבש לחלוטין, את יכולה פשוט להכניס אותו למגירה שלך. ניתן גם לאחסן אותו בנרתיק לכביסה ייעודי, לחיזוק ההגנה מפני עש או מזיקים אחרים.

ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת
ינואר,פברואר,מרץ,אפריל,מאי,יוני,יולי,אוגוסט,ספטמבר,אוקטובר,נובמבר,דצמבר
הזדמנות אחרונה, רק [max] יחידות במלאי.
עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

המשך בקניה

הוסף בקשה מיוחדת להזמנה ערוך
זמן משלוח משוער

זמן משלוח משוער