מדיניות משלוחים

ההזמנה שלך מאוד חשובה לנו, בבקשה השקיעי מזמנך לקרוא את המידע הבא:

האתר יפעל על מנת לספק את המוצרים שהוזמנו על פי התנאים ודמי המשלוח הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה. יחד עם זאת זמן השילוח עשוי להיארך בין 7-30 ימי עסקים מרגע ההזמנה באתר כאשר עלולים להיווצר עיכובים שאינם בשליטת האתר ובגינם זמן האספקה עשוי להתארך.

מובהר כי במסגרת הליך ההזמנה ומסירתה למשתמש/ת נדרשת זמינות המשתמש/ת באופן טלפוני ו/או לקבלת מסרונים וכי במקרה של חסימת קו טלפוני לקבלת תוכן ו/או "טלפון כשר" ו/או מניעה אחרת לקבלת מסרונים, לא ניתן יהיה להשלים את תהליך ההזמנה ומסירתה. כמו כן, במידה והפרטים שיימסרו יהיו שגויים, חלקיים או לא מדויקים, כי אז לא יוכל האתר להבטיח את ביצוע ההזמנה ו/או את אספקת המוצרים לידי המשתמש/ת במועד המתוכנן או בכל מועד אחר.

לא ניתן יהיה לשנות את מען המשתמש/ת ו/או כתובתו למסירת המשלוח לאחר שהמשלוח כבר יצא אל המען שהוזן באתר בעת ביצוע ההזמנה. כמו כן, מסירת ההזמנה לידי המשתמש/ת מותנית בהצגת תעודה מזהה (ת.ז / רישיון נהיגה / דרכון) בלבד. מובהר כי מרגע שנמסרה למשתמש/ת הודעה בדבר הגעת ההזמנה אל נקודת האיסוף המבוקשת ידרש המשתמש/ת לאסוף את ההזמנה בתוך 5 ימים לכל היותר.

לא ניתן להתערב בהליך השילוח לאחר שהחל, דהיינו מעת הצמדת קוד המעקב, על כן ביטול ההזמנה יתאפשר רק לאחר קבלת המוצרים והשבתם אלינו בתוך 14 יום מיום קבלתם ובהתאם למדיניות ההחזרה של האתר.

 

באתר מוצעות שתי שיטות שילוח:

  1. משלוח סטנדרט – זמן השילוח הינו 7-15 ימי עסקים
  2. משלוח פרימיום - זמן השילוח הינו 4-10 ימי עסקים

בשתי שיטות השילוח יימסר לך מספר מעקב על מנת שתוכלי לעקוב אחר חבילתך, כאשר זו  תתקבל בנק' החלוקה הקרובה ביותר לכתובת המשלוח, בהתאם לזמינותן ולבחירת חברת השילוח.
כמו כן, אין סיבה לחשוש - אם החבילה תאבד, תגנב או תנזוק אנו נחזיר את ההזמנה במלואה.

 

עוד כמה דברים שחשוב לדעת..

  • ייתכנו מקרים בהם ההזמנה תשלח במס' חבילות בשל גודלה ו/או על פי שיקולי האתר.
  • מובהר כי מועד אספקת המוצרים המצוין באתר מתייחס לימי עסקים (דהיינו, בספירת הימים לא יספרו ימי ו'-ש', ערבי חג, חג וימי שבתון) וכן, כי המועד לתחילת ספירת ימי העסקים יהא במועד השלמת העסקה באתר. לתשומת לב המשתמש, הזמנה שבוצעה באתר שלא ביום עסקים או ביום עסקים לאחר השעה 14:00, תיחשב, לצורך מועד האספקה, כהזמנה שבוצעה ביום העסקים שלמחרת.
  • האתר יפעל ככל יכולתו לספק את הפריטים לכל יישובי ישראל. מען ברחבי הארץ ואולם אינה מחויבת לספק את הפריטים אל אזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית.
  • האתר לא יהא אחראי לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטי התקשרות שגויים ו/או לא מדויקים/מלאים שמסר המשתמש וכן, לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, השבתות, נזקי טבע וכיוצ"ב. במקרה של איחור או עיכוב באספקה צפויים ו/או הידועים לאתר מראש, אנו ננקוט במירב המאמצים בכדי ליידע את הלקוח/ה מראש בדבר האיחור או העיכוב הצפוי כאמור, בהתאם לפרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידי הלקוח/ה במועד ההזמנה.
  • ישנם מקרים שבהם המוצרים נפגמים במהלך השילוח. באם נתקלתן במצב זה אנא צרו איתנו קשר בדף "יצירת קשר" או במייל info@alix-underwear.com על מנת שנוכל לתת לכן שירות בנושא. מומלץ לצרף תיעוד אשר ימחיש את הפגם במוצר, כגון: סירטון וידאו או תמונה. 
ראשון,שני,שלישי,רביעי,חמישי,שישי,שבת
ינואר,פברואר,מרץ,אפריל,מאי,יוני,יולי,אוגוסט,ספטמבר,אוקטובר,נובמבר,דצמבר
הזדמנות אחרונה, רק [max] יחידות במלאי.
עגלת קניות

עגלת הקניות שלך ריקה

המשך בקניה

הוסף בקשה מיוחדת להזמנה ערוך
זמן משלוח משוער

זמן משלוח משוער